Nyitvatartás
Névnap: Alfonz

Hírek 2020.

2020. 10. 09.

Az Országos Könyvtári Napok keretében került megrendezésre 2020. október 8-án Harsányi Andrásné kavicskép kiállítása „Több, mint kavics - Kavicsképek üzenetekkel” címmel. A kiállítást Feriencsik László fagottművész nyitotta meg. A megnyitó hangulatát Feriencsik László és László András Benedek (Művészeti Szakgimnázium diákja) fagott előadása színesítette. Szabó Tibor színművész előadásában Moretti Gemma Kavicsok című versét hallhattuk, Budai Bernadett saját versét adta elő. A kavicsképek egy-egy író-költő idézetével „szólalnak” meg.
A kiállítás 2020. október 22-ig tekinthető meg a könyvtár nyitvatartási idejében. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

2020. 01. 09.

Könytárunk első négylábú látogatói az újévben egy fehér és egy fekete cica volt. Hercegnőnek és Lucifernek neveztük el őket.

2020. 01. 06.

Az adománygyűjtő VI. Karácsonyi Bazáron 76.830 Ft. gyűlt össze, amit 145 db saját kezűleg készített ajándéktárggyal köszöntük meg támogatóinknak. Az összegből 32 új könyvet tudtunk vásárolni.