Nyitva tartás
Névnap: Jónás, Renátó

Hírek 2019.

2019. 09. 03.

Az Országos Könyvtári Napok keretében pályázatot hirdettünk, melyre hulladékból készített tárgyakat vártunk. A beérkezett pályamunkákból rendezett kiállítást Feiszt György főlevéltáros nyitotta meg. Harmonikán közreműködött Peltzer Géza. A kiállítást október 10-ig lehet megtekinteni a könyvtár nyitvatartási idejében, hétfőtől péntekig 9-től 17 óráig. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

2019. 09. 02.

Mesedélelőtt
Az Országos Könyvtári Napok alkalmából Fülöp Katalin játékos, interaktív mesefoglalkozást tartott az Aréna Óvoda ovisainak.

2019. 04. 12.

A Magyar Költészet Napja alkalmából 2019. április 11-én Versolvasó show-t tartottunk. Ezen a napon a könyvtárunkba látogatóknak lehetőségük volt kedvenc magyar klasszikus költőjük egy versének felolvasására.

2019. 01. 10.

Új könyveket vásároltunk abból a 47.165,- forintból, amely a karácsonyi adománygyűjtés során gyűlt össze. Az olvasók, könyvtárlátogatók pénzadományait saját kezűleg készített tárgyainkkal köszöntük meg.