Nyitva tartás
Névnap: Márk

Hírek 2018.

2018. 01. 26.

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány az egészség megőrzéséhez szükséges aktív kikapcsolódás elősegítése érdekében – az Erzsébet-program keretében – ismét meghirdette üdülési pályázatát nyugdíjasok számára. A pályázat beadási határideje 2018. január 19. volt. Könyvtárunk - ahogy az elmúlt években is - segített a hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló nyugdíjasoknak az Erzsébet-program pályázatának elérésében.

2018. 01. 23.

Új könyveket vásároltunk abból a 45.050,- forintból, amely a karácsonyi adománygyűjtés során gyűlt össze. Az olvasók, könyvtárlátogatók pénzadományait saját kezűleg készített tárgyainkkal köszöntük meg.