Nyitvatartás
Névnap: Dezső

H Í R E K 2022.

2022. 05. 09.

A Mozogj az egészségedért világnap alkalmából 2022. május 9-én Táncházat tartottunk. A rendezvényt Kovács Fanni vezette, aki moldvai tánclépéseket tanított a résztvevőknek.

2022. 04. 08.

A massázs luxus? - A megelőzés és gyógyítás legősibb módja
címmel Szabó Anett masszőr tartott előadást könyvtárunkban április 7-én.

2022. 03. 18.

Csereberével egybekötött szalvétakiállítás
megnyitóját tartottuk március 17-én. A Kántor Istvánné magángyűjteményéből összeállított kiállítást március 25-ig tekinthették meg az érdeklődők. A csereberére három alkalommal volt lehetőség. Ezt a lehetőséget többnyire gyűjtők használták ki.

2022. 03. 11.

Tavaszköszöntő, húsvétváró kézműves foglalkozást tartottunk a Siker Könyvtárban március 10-én. A rendezvényre jelentkezők ajándék- és dísztárgyak készítéséhez, díszítészéhez tanulhattak új technikákat.

2022. 03. 01.

Az adománygyűjtő, VIII. Karácsonyi Bazáron 92.600 Ft. gyűlt össze. Az adományokat egy-egy saját kezűleg készített ajándéktárggyal köszöntük meg támogatóinknak. Az összegből új könyveket vásároltunk.